Sunucu Çözümleri

Sunucu Hizmetlerimiz

2 Adama Yazılım, en yüksek kapasite ve performans sağlayan sunucu aileleri ile satış ve satış sonrası hizmetlerinin tümünü sağlayabilen Bölgenin’nin en büyük sistem entegratörlerinden biridir.

Müşteri gerekensinimleri doğrultusunda sunucu çözümleri alternatifleri üretmek, entegre edilebilen ve yüksek verimliliği hedefleyen platformalar oluşturmak başlıca uzmanlık alanımızdır.

Güvenlik

Güvenlik danışmanlığı ve çözümlerimiz, bilgisayar ağınızı, veritabanı ve uygulamalarınızı, sunucularınızı ve işletim sistemlerinizi, ağ ve güvenlik cihazlarınızı/uygulamalarınızı bilinen tüm güvenlik açıklarına karşı koruma altına almanızı sağlayan hizmetler sunar.

Network Bakım Hizmetleri

Network Sistemleri Yerel ve Uzak Alan tüm iletişim hizmetleri, Müşterilerimizin gereksinim ve önerileri değerlendirilerek ilgili tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personeliyle 2 Adam Ekibi hizmet ve kalite anlayışı doğrultusunda verilmektedir.

Teknoloji üreten firmaların yeterlilik sertifikalarını tamamlayan  Network uzmanlarımız ilgili ürünlerin kurulum, çalıştırılması ve satış sonrası destek konularında müşterilerine yüksek seviyede destek sağlamaktadır.

Network ürünlerine marka bağımsız olarak sunulan hizmetlerimiz kuruluş ve bakım ile sınırlı kalmayıp, müşterilerimizin Network Sistemleri, işletim yapıları gibi konulardaki istekleri doğrultusunda en üst seviyede verilmektedir.
Yukarı
Yukarı