Adana Web Sayfası Tasarımı


İşletmenizi web üzerinden geliştirin! Müşterilerimize 2008'den beri etkili, sektöre özel web sitesi tasarımı ve gelişimi ile hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oluyoruz.

Şık ve akıllı web siteleri oluşturmak için web teknolojilerini, yaratıcı yetenekleri ve iş çözümlerini bir araya getiriyoruz. Web tasarım hizmetlerimiz, müşterilerimizin pazarlama için gereken zamanı azaltmalarına, müşterilerine daha yakın olmalarına ve uzun vadeli, kârlı büyüme elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

2 Adam Yazılım'da, basit ama görsel olarak çekici tasarımlar için artan kullanıcı taleplerini karşılamak için son trendleri takip ediyoruz. Web uygulamalarını yalnızca güçlü değil aynı zamanda etkileşimli, sezgisel ve şık hale getirmek için geniş bir teknoloji yelpazesi kullanıyoruz. Küçük bir işletme veya büyük bir şirket olsanız da, ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunabiliriz.

Mobil web geliştirme çözümleri oluşturmadan, duyarlı, etkili ve ilgi çekici web sitesi tasarımlarından, en yeni ve kanıtlanmış web teknolojilerini kullanarak özel e-ticaret ve intranet deneyimleri oluşturmaya kadar çeşitli web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Yeteneklerimiz


Web geliştirme konusunda doğru seçim biziz çünkü :
★ Dinamik web tasarımı ve geliştirme metodolojisi
★ Müşterilerimizle işbirlikçi, şeffaf ve iletişimsel yaklaşım
★ Verimli çalışma metodolojisi ve geliştirme araçları sayesinde uygun maliyet
Web tasarımı ve kodlama uzmanları, iş analistleri ve tasarımcıları dahil olmak üzere geniş bir yetenek havuzuna erişim
★ Projeye adanmış esnek ve verimli profesyonel ekip
★ Proje yayınlanmadan önce kapsamlı kalite güvence testi
★ Proje bitiminden sonra teknik destek ve takip

Referanslarımızdan Bazıları.2 Adam'dan Haberler & Blog


Responsive Web Tasarım Nedir?

Responsive Web Tasarım Nedir?

Daha önce responsive web tasarım nedir diye düşündünüz mü?Responsive web tasarımı,cihazın türüne bağlı olarak web sitesini yeniden boyutlandıran bir yapıdır.Bu büyük boyutlu bir masaüstü bilgisayar monitörü,bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefonlar ve tabletler gibi küçük ekranlı cihazlar olabilir.

8 Ağustos 2019 Perşembe
DEVAMI
İyi Bir Web Sitesi Nasıl Olmalı?

İyi Bir Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Son zamanlarda internet sitesi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte firmaların müşterilerine kendilerini tanıtabilmesi ve bilinirliğini arttırabilmeleri için web sitelerini kullanması kaçınılmaz olmuştur. Sürekli gelişen teknolojinin de etkisi ile kullanıcılar daha kaliteli web sayfasını kullanmaya yöneldi. Adana web tasarım da sizi temsil edeceğiz.

5 Ağustos 2019 Pazartesi
DEVAMI
Web Sitesi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Web Sitesi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Eğer kendiniz için kişisel bir web sitesi veya firmanız için kurumsal bir site kurmaya karar verdiyseniz, ister sitenizi kendiniz yapın isterseniz web tasarımı ile ilgilenen bir ajanstan yardım almaya karar vermiş olun elbette ki dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları inceleyecek olursak;

4 Ağustos 2019 Pazar
DEVAMI
Neden bir web sitesine sahip olmalıyım?

Neden bir web sitesine sahip olmalıyım?

Web sitesi olmayan bir işiniz var mı? İşletmeniz için profesyonel bir web sitesi satın almak ucuz ve kolay olabilir ve sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir – ve cok daha önemlisi bir web sitesine sahip olmak size zaman ve para kazandıracaktır. Adana web tasarımı konusunda iyi firmalardan biri olan...

3 Ağustos 2019 Cumartesi
DEVAMI
2 Adam Arama Motoru aktif oldu

2 Adam Arama Motoru aktif oldu

2 Adam arama motorunu www.2adam.com adresinden ziyaret edebilir aramak istediğiniz kelimeyi girip sonuca ulaşabilirsiniz.2 Adam Yazılım ve Teknoloji tarafından geliştirilmiş olan Arama Motoru...

8 Ağustos 2014 Cuma
DEVAMI
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK Adana’da

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK Adana’da

Sayın Bakanın Adana ziyaretinde kendisini 2Adam Yazılım ve Teknoloji adına Kurucularımız Osman Tekin ve Taha Cananer karşıladılar.

28 Kasım 2014 Cuma
DEVAMI
Yukarı
Yukarı